MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13613503
nr 1361 3503
Stolar
4+ 2 st, Queen Annestil, mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:06:31
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)